Eduard, er altijd wel een verband van waaruit ik dat zeg. Dat jij dat niet ziet, is jouw probleem.
En ik begrijp nog steeds niet dat sommigen mijn mening zoals vervelend ervaren als ik gewoon met beide benen op de grond dingen wat relativeer.
Als opeens hier geroepen wordt dat de Beovision9 zo geweldig beeld maakt van het analoge en dat tussen de regels door gezegd wordt, geen televisie doet dat beter. Dan denk ik, welterusten!! Wordt wakker!!
Er is met alle respect al jaren geen test geweest van platte televisies waar B&O unaniem het beste beeld had. Dat geeft niet, kan nog goed zijn soms, maar ga asjelbieft niet lopen galmen hier van er is niks beter wat beeld betreft want dat is klinklare onzin. Dus ik vond het nodig om de waarheid wat minder geweld aan te doen, om te reageren over het jubelbericht inzake het analoge signaal.
En meneer Biologisch; Een zwarte bril is iets anders als gewoon nuchter bij de feiten blijven hoor :-)