Ik weet het niet (zeker). Ik denk van niet.
Als je kijkt naar bijvoorbeeld apple tv, die heeft een eigen afstandsbediening waar de codes door B&O zijn over te nemen in de tabel voor zowel de STB-C - als de PUC controller.
Maar bij de Windows Media center is er geen zgn afstandsbediening met specifieke functies.
Maar wat wel een optie is, is het gebruiken van een 3rd party programma met eigen ir-ontvanger.
In dat geval gebruik een ingang van de bs3 en de bijbehorende ir-oogje en geef je deze ingang een willekeurige functie/naam. Bijvoorbeeld "DTV" i.c.m. met een willekeurige settopbox uit de lijst. Eentje waarvan de functies het meest overeen komt met wat je wilt.
Met behulp van die 3rd party ir-ontvanger en de bijbehorende software kun je binnen windows de ir-instructie van de bs3 laten vertalen naar een specifieke windows instructie als bijvoorbeeld het starten van windows mediaplayer.
Dit is wel een flinke en tijdrovende klus omdat je elke instructie moet inlezen en vertalen naar de juiste windows instructie.
Ik heb een tijd geleden eens geexperimenteerd met evation.com. Ook deze software liet diverse ir-instructies vertalen naar diverse windowsinstructies.
De onderstaande links zijn niet meer zo recent, maar het geeft een beeld.
Hier vindt je meer info:
http://www.hardware.info/nl-NL/articles/amhnaWpwZA/Evation_Irman_Test/
of hier:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Audio-Plugins/Evation-Infrared-Kit.shtml