in Search
Untitled Page

ARCHIVED FORUM -- April 2007 to March 2012
READ ONLY FORUM

This is the first Archived Forum which was active between 17th April 2007 and 1st March February 2012

 

Latest post 02-16-2008 12:52 PM by ipaul. 1 replies.
Page 1 of 1 (2 items)
Sort Posts: Previous Next
  • 02-16-2008 8:06 AM

    MX 1500 tuner

    Beste B&O liefhebbers,

    Dit is mijn eerste bericht hier. Ben al jaren een zeer bescheiden B&O liefhebber en gebruik met plezier de MX serie, MX 7000, MX 3500 (prachtig beeld!) en natuurlijk de MX 1500. Deze 1500 wordt eigenlijk nooit gebruikt en is er alleen maar 'voor de heb'.

    Nadat ik de 1500 weer eens gebruikte bleken de zenders niet meer instelbaar. Het was me bekend dat de interne batterij weleens het loodje kon leggen. Dus de batterij laten vernieuwen door Van Beeck, B&O dealer in Helmond. Resultaat: zenders weer instelbaar en weer een prachtig kleuerenbeeld. Echter, de zenders werden net niet nauwkeuring geselecteerd, handmatige aanpassing werkte ook niet. De zenders zaten er net naast, met als resultaat; wel een scherp beeld maar met het storende 'scherpe bromgeluid' omdat de zender er net naast zat. Bij sommige kleuren in beeld, bijv. wit, een nog slechter geluid.

    Terug naar Van Beeck. Resultaat: de TV tuner, het 'kastje' waar direct de kabel in moet, blijkt defect. De TV tuner met artikel nr. 8050114 blijkt echter niet meer bij B&O te bestellen. Kortom niet te repareren. "Het is ook wel een erg oud toestel, hoor."

    Hoewel ik de 1500 bijna niet gebruik wil ik toch dat hij perfect werkt. Wie kan mij helpen dit euvel op te lossen?

    Vriendelijke groet, Gerard der Kinderen, uit Helmond

  • 02-16-2008 12:52 PM In reply to

    Re: MX 1500 tuner

    Hallo Gerard, van de MX1500 is helemaal niks, maar dan ook geen schroefje meer te leveren door B&O (ze willen deze zelf blijkbaar ook zo snel mogelijk vergeten :) ). (maar het blijven schattige tv-tjes om te zien hoor...)
    Ik heb toevallig nog een slopertje staan, weet niet of de tuner goed is, andere optie is de Philips tegenhanger van dit chassis vinden (want ze hebben destijds gewoon een Philips chassis in een mooi kastje gemikt, B&O software erin en een dikke prijs erop...volgens mij kwamen ze gewoon van de Philips lopende band want ze zijn niet eens in Denemarken geweest laat staan gemaakt).
    Als hobby repareer en reviseer ik B&O tv's (waarvan het nog de moeite is natuurlijk) dus je kunt me evt mailen, liever direct dan via het PM gebeuren op deze site waar ik altijd gedonder mee heb: inkomendepost (at) hotmail.com

    mvg,
    Paul.
Page 1 of 1 (2 items)